Skip Navigation Links

CHP Başkan Adayı Bengü : “TOKİ’nin sorunlarının farkındayız “

Cumhuriyet Halk Partisi Bor Belediye Başkan Adayı Şenol Bengü, Toplu Konutlar Mahallesinde...

CHP Başkan Adayı Bengü : “TOKİ’nin sorunlarının farkındayız “

Politika   A+a-

Haber – Fotoğraf: Gizem Çaprak

 

Cumhuriyet Halk Partisi Bor Belediye Başkan Adayı Şenol Bengü, Toplu Konutlar Mahallesinde vatandaşlarla bir araya geldi.

 

Önceki akşam yoğun bir katılımla gerçekleşen toplantıya; Cumhuriyet Halk Partisi Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer, Cumhuriyet Halk Partisi Bor İlçe Başkanı Erdal Gevrekçi, belediye meclis üyesi adayları, il genel meclis üyesi adayları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Başkan adayı Bengü; “TOKİ’nin sorunlarının farkındayız. Toki’yi örnek mahalle statüsüne kavuşturacağız. Üniversite ve yüksekokul öğrencilerinin ulaşım sorununu çözeceğiz. Pazar tezgahlarının da durumunu biliyoruz. Hafta boyunca Niğde’de, Bor’da bekleyen ve çürümeye başlamış olan meyve sebzeler tezgahlarda yer alıyor. Halkı layık olduğu şekilde yaşatacağız” dedi.

 

Milletvekili Ömer Fethi Gürer ise yaptığı konuşmada iktidarın halkı biçare bıraktığını vurguladı.

 

Gürer; “Tek adam rejimi bugüne kadar uygulandığı tüm ülkelere gözyaşı ve acı dışında bir şey getirmemiştir. Türk halkını tek adam rejimine mahkum bırakıyorlar” diye konuştu. Milletvekili; “Niğde’de Tıp fakültesinin yalnızca adı var, kendisi yok” diyerek Niğde’de hastaların tedavi güçlüğü çektiğine değindi. Vekil Gürer; damacana suyun fiyatının 9.50 TL’den 15 TL’ye çıktığını söyleyerek vatandaşın en temel hakkından yoksun bırakılmaya çalışıldığını ifade etti. Soru cevaplarla devam eden toplantı, fotoğraf çekimi ile sonlandı.

 

Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
BU İÇERİK FACEBOOK YORUMUNA AÇIK DEĞİL!